Maria Kańciurzewska – alwaysfit.pl

Maria Kańciurzewska – alwaysfit.pl

0 0
Read Time:1 Minute, 5 Second

Fitness był w moim życiu od zawsze. Moja wielka pasja, zamiłowanie do zdrowego i aktywnego trybu życia, zaowocowała sukcesem w moim życiu zawodowym. 5 lat temu zaczęłam pracę jako trener personalny oraz instruktor wszelkich form rekreacji ruchowej.

Maria-KOd trzech lat prowadzę działalność treningu personalnego w Stanach Zjednoczonych, gdzie pomagam setkom ludzi osiągnąć ich cele. Posiadam m.in certyfikaty personalnego trenera, spinningu, aerobiku, treningów funkcjonalnych. Wykorzystując swoją wiedzę i entuzjazm, udało mi się zmienić życie niejednej osoby. Bycie trenerem nigdy nie było dla mnie pracą, ograniczającą się jedynie do ułożenia planu treningowego. Ludzie,z którymi pracuję, szukają we mnie motywacji, wsparcia i optymizmu. Staram się sprawić, żeby każda osoba, nie tylko zmieniła swój wygląd, ale także była silniejsza, pewniejsza siebie i szczęśliwsza!

Wierzę, że szeroko przeze mnie rozumiany fitness, ma ogromny wpływ na życie. Na swoim przykładzie przekonałam się, że bycie „fit” to dużo więcej niż wysportowana sylwetka. To poznanie samego siebie i swoich możliwości. To wiara we własne marzenia i niesamowita pogoda ducha.

Mam nadzieję, że uda mi się podzielić z Tobą swoją wiedzą, doświadczeniami, namówić Cię do aktywnego i zdrowego trybu życia oraz przekonać Cię jak ogromny wpływ może ta zmiana mieć na Twoje życie.

Wyznaczyłam sobie cel – zarazić Cię moim entuzjazmem, miłością do sportu i wiarą w osiągnięcie każdego celu!

Pozdrawiam,

Maria Kańciurzewska

Blog eksperta: alwaysfit.pl

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Trenuj z Reebokiem w BUKOVINIE i zostań bohaterem fitnessu
Next post Zadbaj o swoje włosy z linią ARTEGO EASY CARE AQUA