Międzynarodowa Konwencja Fitness Reebok University

Międzynarodowa Konwencja Fitness Reebok University

0 0
Read Time:31 Second

Reebok University Poland zaprasza 20-21 października 2012 roku na Międzynarodową Konwencję Fitness. Tematem przewodnim konwencji będzie szeroko pojęty trening funkcjonalny, z treningiem siłowo – wytrzymałościowym CrossFit na czele. Po raz pierwszy w Polsce zostanie zaprezentowany nowy program Reebok EasyTone Step, który zademonstruje Reebok EasyTone Step Programme Leader – Jutta Schuhn.


Program konwencji obejmuje rozstrzygnięcie konkursu na JUNIOR REEBOK PRESENTERA, zajęcia Dance i Step, prowadzone przez Trenerów Reebok University Poland oraz przez gości specjalnych konwencji: Jose Martineza (Rep. Dominikany) oraz Audrey Fourcade (Francja), członków International Reebok Presenter Team. Impreza odbędzie się w hali sportowej CRS Bielany, przy ulicy Lindego 20 w Warszawie.

Więcej informacji na: www.reebokuniversity.pl

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post 16 września – IFAA SUMMER FIT Gdańsk
Next post Zostań JUNIOR REEBOK PRESENTEREM