16 września – IFAA SUMMER FIT Gdańsk

16 września – IFAA SUMMER FIT Gdańsk

Lato w pełni! Czas relaksu, beztroski, zwolnienia tempa. Chcemy jak najdłużej zatrzymać ten letni nastrój, dlatego przygotowaliśmy dla Was nową konwencję fitness & dance w sercu Trójmiasta. Zapraszamy w niedzielę, 16 września br. na IFAA SUMMER FIT w Gdańsku-Zaspie. Zaplanowaliśmy program, który naładuje Cię pozytywną energią na cały kolejny sezon w klubie.

Lekcją Summer Dance rozpocznie konwencję Magdalena Prieditis. Towarzyszyć jej będą w kolejnych prezentacjach: Sylwia Kamińska, Tomasz Grzeliński, Magdalena Poborca, Adrian Pierzgalski. Nowatorskie lekcje step, dance, Power Dumbell i – uwaga! – nowość: SpeedballSM Fitness sprawią, że nie tylko będziesz się wspaniale bawić, ale też poznasz nowe koncepcje treningowe i wiele ciekawych pomysłów metodycznych.
Konwencję zakończymy praktyką jogi według nowego programu Vinyasa Power Yoga, aby zrelaksować się i skupić na swoim wnętrzu w symbiozie ćwiczeń i świadomego oddechu.

W przeddzień, 15 września, zapraszamy na dwa warsztaty w ramach programu IFAA SPECIAL: Advanced & Functional Workout oraz JUST Dance.

Dla uczestników IFAA SUMMER FIT przygotowujemy wraz z naszymi sponsorami letnie niespodzianki.

„Co ty na to? Bo ja na to jak na lato!” – znacie słowa tej piosenki?…

więcej: http://www.ifaa.pl/zapowiedzi/387-16-wrzenia-ifaa-summer-fit-gdask.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Masz 10 minut? Zainwestuj w swoje zdrowie. Całkowity przełom w dbaniu o siebie
Next post Międzynarodowa Konwencja Fitness Reebok University