Lista prezentów dla prawdziwego mężczyzny

Lista prezentów dla prawdziwego mężczyzny

0 0
Read Time:2 Minute, 14 Second

Święta, mikołajki, walentynki, dzień chłopaka czy nawet urodziny albo rocznice. To wszystko okazje, w których kobiety obdarowują swoich mężczyzn prezentami. Niestety nie zawsze dobrze dobranymi. Często przecież słyszy się historie o kolejnych nietrafionych prezentach takich jak skarpetki czy zbyt duże koszule. Może warto więc nieco więcej czasu poświęcić na przygotowanie takiego podarunku, który spełni marzenie każdego faceta?

Co to jednak może być? W odpowiedzi na to pytanie przygotowaliśmy szereg przykładowych prezentów, które świetnie sprawdzą się na każdą okazję dla mężczyzny lubiącego silne bodźce i adrenalinę. Oto one:

Skok na bungee

Na szczycie naszej listy znajdzie się skok na bungee. Jak przekonują specjaliści, mimo iż wyczyn ten wygląda naprawdę ekstremalnie, jest to naprawdę bezpieczna zabawa. Aby wszystko przebiegło profesjonalnie przed skokiem prowadzone jest krótkie szkolenie, podczas którego uczestnik jest zapoznawany z regułami BHP. Co więcej instruktorzy czuwają nad tym, aby wszystko przeprowadzone było bez żadnego ryzyka. Jest to atrakcja stosunkowo tania, wystarczy około stu złotych aby sprezentować komuś skok na bungee. Nie wydaje się to wygórowaną kwotą biorąc pod uwagę, że wspomnienia z takiego wyczynu zostają w człowieku na całe życie. Jest to z pewnością dawka adrenaliny dla prawdziwego faceta.

Rozgrywki ASG – dużo lepsze niż paintball

Nie ma nic, co tak kręci mężczyzn jak rywalizacja. Jeśli natomiast odbywa się ona dodatkowo z bronią w ręku, a ta broń do złudzenia przypomina tę prawdziwą to jedno jest pewne – emocje mamy gwarantowane. Rozgrywki ASG, które odbywają się przy użyciu replik broni palnej napędzanej green gasem to z pewnością świetna alternatywna dla przysłowiowych skarpetek na urodzinowy prezent dla chłopaka. Jeśli zaś myślimy o tego typu rozgrywkach jako nowej pasji to warto zaopatrzyć się we własną broń i preparaty do niej, które dostarcza firma ProTechGuns. Jest to rozrywka o niebo lepsza niż tradycyjny paintball bo gwarantuje dużo większy realizm, a co za tym idzie większą adrenalinę.

Karnet na siłownię

Wielu mężczyzn marzy o sylwetce rodem z filmów akcji jednak często brakuje im motywacji do treningów. Warto nieco pomóc im w tym zapewniając karnet na siłownię, basen czy sztuki walki, który zapewni stały dostęp do sali treningowej. Jest to prezent długotrwały i dobry z jeszcze innego powodu. Wykształcona sylwetka to nie tylko powód do dumy ale również zdrowe ciało, w którym obdarowany będzie się lepiej czuł, a nie trzeba przecież mówić, że zdrowie to najlepszy prezent.

Tatuaż – prezent, który trzeba dobrze przemyśleć

Ostatni na naszej liście znajdzie się tatuaż. Studia tatuażu oferują możliwość wykupienia bonu na zabieg, który możemy sprezentować innej osobie. Wielu mężczyzn chętnie robi sobie tatuaże, które wręcz uznawane są za oznakę męskości. Musimy jednak pamiętać, żeby właściwie dobrać wzór rysunku lub napisu, który pojawi się na naszej skórze. Zostaje on bowiem z nami na całe życie a to bywa przewrotne.

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Jak obliczane są dni płodne?
Next post Kinesiotaping – co to jest i jak to działa?