Komponowanie fryzury z brodą

Komponowanie fryzury z brodą

0 0
Read Time:2 Minute, 17 Second

Mężczyzna lumberseksualny to mężczyzna owłosiony. Bujne włosy tworzące fryzurę na głowie i bujne włosy tworzące futro na klatce piersiowej to rzecz wskazana, choć nie obowiązkowa. Obowiązkową rzeczą okazują się jednak bujne włosy tworzące brodę na twarzy. Drodzy Panowie, odkryjmy jak skomponować brodę tak, aby pasowała do naszej fryzury i kształtu twarzy.

Fryzura i broda stosowne do kształtu twarzy

Nasza twarz to nasza wizytówka. Powinniśmy o nią dbać. Jednocześnie pamiętać, aby nie walczyć z naturą na zasadzie zakładania jakichkolwiek masek, lecz współgrać z naturą na zasadzie dopasowywania chociażby fryzury czy brody do twarzy.

Fryzura i broda dla twarzy okrągłej

Twarz okrągła jest mniej więcej po równo długa i szeroka, a jednocześnie ma zaokrąglone kontury. Tego rodzaju twarz wymaga wydłużenia przy jednoczesnym zgeometryzowaniu. Zarówno fryzura jak też broda powinny pozostawać dłuższe na środku, a krótsze po bokach, aby jeszcze bardziej nie poszerzać twarzy. Należy je też strzyc na zasadzie większego przeskoku z krótszych boków na dłuższy środek w celu zgeometryzowania twarzy.

Fryzura i broda dla twarzy owalnej

Twarz owalna jest bardziej dłuższa niż szersza, a jednocześnie ma zaokrąglone kontury. Tego rodzaju twarz wymaga poszerzenia przy jednoczesnym zgeometryzowaniu, choć trzeba przyznać, iż optycznie prezentuje się ona najlepiej spośród wszystkich kształtów twarzy. Zarówno fryzura jak też broda powinny pozostawać równomiernie strzyżone na środku i po bokach, aby jeszcze bardziej nie wydłużać twarzy. Należy je też bardziej kanciasto zakańczać w celu zgeometryzowania twarzy.

Fryzura i broda dla twarzy kwadratowej

Twarz kwadratowa jest mniej więcej po równo długa i szeroka, a jednocześnie ma zgeometryzowane kontury. Tego rodzaju twarz wymaga wydłużenia przy jednoczesnym zaokrągleniu. Fryzura jak również broda powinny pozostawać dłuższe na środku, a krótsze po bokach, aby jeszcze bardziej nie poszerzać twarzy. Należy je też strzyc na zasadzie mniejszego przeskoku z krótszych boków na dłuższy środek w celu zaokrąglenia twarzy.

Fryzura i broda dla twarzy prostokątnej

Twarz prostokątna jest bardziej dłuższa niż szersza, a jednocześnie ma zgeometryzowane kontury. Tego rodzaju twarz wymaga poszerzenia przy jednoczesnym zaokrągleniu. Fryzura jak również broda powinny pozostawać równomiernie strzyżone na środku i po bokach, aby jeszcze bardziej nie wydłużać twarzy. Należy je też bardziej mniej zakańczać w celu zaokrąglenia twarzy.

Fryzura i broda dla twarzy trójkątnej

Twarz trójkątna jest bardziej szersza w dolnym partiach a bardziej węższa w partiach górnych. Tego rodzaju twarz wymaga poszerzenia na górze i zwężenia na dole. Broda powinna pozostawać krótsza, za to fryzura dłuższa, zwłaszcza po bokach, aby wypełnić zwężenie u góry głowy.

Fryzura i broda dla twarzy odwrócenie trójkątnej

Twarz odwrócenie trójkątna jest bardziej szersza w górnych partiach a bardziej węższa w partiach dolnych. Tego rodzaju twarz wymaga poszerzenia na dole i zwężenia na górze. Fryzura powinna pozostawać krótsza, za to broda dłuższa, zwłaszcza po bokach, aby wypełnić zwężenia u dołu głowy.

Chcesz zadbać o swoją brodę? Sprawdź kategorię pielęgnacja brody w Beardman.

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Poznaj przebieg, objawy białaczki oraz proces leczenia
Next post Dlaczego cynk jest niezbędny dla organizmu?