Dancing Poznań 2012

Dancing Poznań 2012

0 0
Read Time:1 Minute, 5 Second

W dniach od 18 do 25 sierpnia zapraszamy wszystkich kochających taniec i dobrą zabawę na Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego oraz Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca. Przygotowaliśmy dla Was zajęcia prowadzone aż w 49 technikach przez pedagogów z całego świata oraz szereg imprez towarzyszących!

W tegorocznym programie Warsztatów nie zabraknie nowości – pojawią się m.in. Fusion Jazz, Contemporary Jazz, Hip Hop L.A. Style, Latino Dances, Swing Jazzu czy Repertuaru Forsythe’a, jak również cieszące się od lat niesłabnąca popularnością Broadway Jazz, Flamenco, Contemporary Release, Modern Jazz, Barre au Sol, różne odmiany Hip Hopu, Salsy, Samby i Afro.

Każdego wieczoru uczestnicy Dancing Poznań będą mieli okazję obejrzeć spektakle teatrów tańca z całego świata. W tym roku podczas Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca wystąpią m.in. zespoły z Izraela, Korei, Czech. Pojawi się również gwiazda zeszłorocznego Dancing Poznań – grupa Maria Kong Dance Company, która poprowadzi niezwykły Coaching Project, zakończony otwartym pokazem.

W Warsztatach może wziąć udział niemal każdy, nie ma ograniczeń dotyczących wieku, ani stopnia przygotowania ruchowego. Zajęcia odbywają się na trzech poziomach zaawansowania. Uczestnicy samodzielnie dokonują wyborów dotyczących techniki, pedagoga, grupy i godzin zajęć.

Zapisy na Dancing Poznań 2012 ruszają 15 maja o godz. 12.00 na stronie:
www. ptt-poznan.pl!

Koszt warsztatów to 320 – 370 zł (w zależności od wielkości grupy).

Dodatkowe informacje pod nr 61 858 04 56.

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Wzmacniamy uda i pośladki ćwicząc z piłką
Next post Nie samą wodą biegacz żyje!