Czy CityFit zmieni warszawski rynek fitness?

Czy CityFit zmieni warszawski rynek fitness?

0 0
Read Time:1 Minute, 39 Second

CityFit, nowa sieć na polskim rynku, rozpoczęła zapisy do swoich placówek w stolicy. Firma oferuje za dobrą cenę całodobowy dostęp do nowoczesnego sprzętu oraz elastyczne członkostwo, czym zamierza przełamać dotychczasowe stereotypy.

Bez kontraktu, ćwicz kiedy chcesz za 69 zł miesięcznie – takimi hasłami CityFit jest pewna przyciągnąć rzesze Warszawiaków do aktywności fizycznej. Nowa na polskim rynku sieć klubów rozpoczęła w grudniu w stolicy kampanię informacyjną. Jej plakaty pojawiły się na bilboardach i w wagonach Metra, zaś w Internecie można obejrzeć film i zapisać się do klubów poprzez stronę internetową cityfit.pl

cityfit

Otwarcie dwóch klubów fitness CityFit w Warszawie odbędzie się na początku 2015 r. Klub CityFit Rondo ONZ będzie największą tego typu placówką w centrum Warszawy i jedną z największych w kraju. Nowoczesny, przestronny klub zajmie dwa poziomy w biurowcu Spektrum Tower przy ul. Twardej. Ta lokalizacja znajduje się w samym sercu biznesowego centrum stolicy, blisko przystanków komunikacji miejskiej, w tym Metra, a do tego w biurowcu istnieje możliwość zaparkowania samochodu w podziemnym garażu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii odczytu danych z linii papilarnych palca, członkowie CityFit będą mieli łatwy dostęp do klubu o każdej porze, bez konieczności posiadania karty członkowskiej.

– Chcemy być maksymalnie dostępni dla naszych członków, dlatego wybieramy lokalizacje, gdzie nasze kluby będą czynne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. CityFit wprowadza na polski rynek nowy model klubów fitness, w których znajduje się duża ilość nowoczesnego sprzętu fitness a jednocześnie nie trzeba za to płacić wysokiej ceny. Członkowie CitYFit mają czerpać prawdziwą przyjemność z treningów, nie chcemy by się czuli zobowiązani długoterminowymi umowami – mówi Nicholas Moses, członek zarządu CityFit.

Wyróżnikiem CityFit są przestronne kluby wyposażone w nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt fitness oraz elastyczne kontrakty, które można odnowić co miesiąc. CityFit zadebiutowało na polskim rynku w tym roku, otwierając w lipcu swój pierwszy klub w Plaza Rzeszów. Kolejne dwa kluby fitness CityFit otworzy w Warszawie – CityFit Rondo ONZ oraz CityFit Targówek, a następnie w Lublinie i Wałbrzychu.

CityFit został wybrany Nowym Najemcą Roku na Rynku Handlowym w konkursie Eurobuild Awards 2014.

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Bielizna termo aktywna bezszwowa Helly Hansen HH Dry Elite
Next post Ubezpieczenie dla biegaczy – polisa na wszelki wypadek