Bieg doskonały – kolekcja adidas adiSTAR dla kobiet

Bieg doskonały – kolekcja adidas adiSTAR dla kobiet

0 0
Read Time:1 Minute, 21 Second

Bieganie daje Ci wolność wyboru. Możesz trenować, o której chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz i ile chcesz. Ale warunkiem przyjemnego biegu, bez względu na zmieniające się okoliczności jest odpowiedni sprzęt sportowy. Damska kolekcja adidas adiSTAR na sezon wiosna/lato 2012 spełni wymagania miejskich biegaczek.

Projektując nowy model butów adiSTAR Ride 4, adidas wyszedł naprzeciw oczekiwaniom miejskich biegaczek, które poszukują maksymalnego komfortu, przyczepności i wytrzymałości obuwia.

Buty adidas adiSTAR™ ride 4 zostały wyposażone w system FORMOTION® dla miękkiego bardziej naturalnego lądowania oraz w wytrzymałą na ścieranie podeszwę zewnętrzną Continental dla lepszej przyczepności i kontroli. Dodatkowo cholewa idealnie dopasowuje się w biegu. Poczuj doskonałość w ruchu, kiedy biegasz w butach adidas adiSTAR™ ride 4.
Najnowsze buty adidas adiSTAR™ ride 4 są kompatybilne z osobistym trenerem biegowym adidas miCoach Pacer, który za pomocą głosowych wskazówek będzie motywował Cię podczas biegu, tak, aby Twój trening był jeszcze bardziej efektywny.

Euforię biegacza – runner’s high pomoże Ci również osiągnąć bardzo kobieca odzież z nowej kolekcji adidas adiSTAR. Koszulka adidas adiSTAR Short Sleeve Tee W oraz szorty adidas adiSTAR Short W, dzięki zaawansowanym technologicznie systemom, zwiększą przyjemność, jaką czerpiesz z biegania. Wentylacja ClimaCool® pozwoli zachować chłód i suchość, a specjalny dostosowany do ruchów biegaczki krój Formotion™, umożliwi maksymalną swobodę podczas wzmożonej aktywności fizycznej.

Biegaj kiedy masz na to ochotę. Biegaj bezkompromisowo. Zawsze komfortowo z adidas adiSTAR.
Bieganie zmienia na lepsze na www.adidas.pl/running/, www.miCoach.com, www.miCoach.pl oraz www.facebook.com/adidasRunningPolska.

Cena produktów:
Buty adidas adiSTAR Ride 4W – 669 PLN
Koszulka adidas adiSTAR Short Sleeve Tee W – 249 PLN
Szorty adidas adiSTAR Short W – 229 PLN
adidas miCoach Pacer- 619 PLN

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post Trzecia edycja Samsung Irena Run już za nami
Next post Bieg z atestem