Shout & Cosmo – wiosenne nowości rowerowe MacTronic

Shout & Cosmo – wiosenne nowości rowerowe MacTronic

0 0
Read Time:1 Minute, 59 Second

Wkrótce startuje sezon rowerowy – w związku z tym w ofercie firmy MacTronic pojawiły się dwa nowe produkty stworzone z myślą o rowerzystach. Shout oraz Cosmo to nazwy nowych lamp rowerowych, składających się na kompletny zestaw oświetlenia jednośladu. W obu zastosowano akumulatory ładowane przez USB oraz przemyślne, wielofunkcyjne systemy montażu.

Nowoczesność w klasycznej formie

Mactronic_Shout_s MacTronic Shout to lampa przednia, zamknięta w obudowie o klasycznym, cenionym przez rowerzystów, kształcie. Źródłem światła jest w niej dioda Cree XT-E R5 o jasności 200 lumenów, która może pracować w jednym z pięciu dostępnych trybów (max, wysoki, standard, strobo oraz pulsacyjny).

Dzięki temu urządzenie doskonale sprawdzi się zarówno na miejskich alejkach (na których lampa przednia służy głównie do zasygnalizowania pozycji rowerzysty), jak i podczas wieczornych wypadów w teren.

Zasilanie zapewnia wbudowany akumulator (który ładować można przez złącze USB), wystarczający maksymalnie na 8 h pracy w trybie standard lub na 110 minut w trybie max.

Atutem modelu Shout jMactronic_Cosmo_s Mactronic_Shout_sest także wygodny system montażu – czyli pasek z dziurkami, umożliwiający stabilne przytwierdzenie lampy do kierownicy o dowolnej średnicy. Wymiary urządzenia to 4,6 x 7,1 x 2,8 cm, zaś waga – 65,7 g.

Panel zamiast żarówek

Mactronic_Cosmo_sMacTronic Cosmo to z kolei lampa tylna, w której źródłem światła nie są typowe diody czy żarówki, lecz nowoczesny panel LED, generujący jaskrawoczerwone światło o jasności 35 lumenów.

Dostępnych jest sześć trybów pracy (trzy stałe, różniące się natężeniem światła i trzy pulsujące), zaś maksymalny czas pracy to 7 h. Również w tym przypadku za zasilanie odpowiada akumulator ładowany przez USB.

Użytkownik ma oczywiście pełną dowolność w zakresie montażu – lampę można zamontować na wiele sposobów (w pionie, poziomie, na wsporniku siodełka, szynie wspornika siodełka itp.). Model Cosmo mierzy 2,6 x 8,0 x 1,8 cm i waży ok. 35,5 g.

Funkcja ładowania przez USB pojawia się w coraz większej liczbie naszych modeli – to ukłon w stronę klientów, dla których jest to jedna z bardziej oczywistych metod zasilania nowoczesnego sprzętu. Zakładamy, że praktycznie każdy ma dziś dostęp do komputera z USB lub telefonu, który ładowany jest przez to złącze, dzięki czemu nie trzeba ze sobą nosić czy wozić dodatkowej ładowarki, bo odpowiednia jest zawsze pod ręką – wyjaśnia Bartosz Mocek, Business Development Manager z firmy MacTronic.

Ceny nowych lamp firmy MacTronic kształtują się następująco: Shout – 170 zł, Cosmo – 110 zł. Oba modele objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.

Źródło: turystyka.2outdoor.pl

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Pierwsze kroki w klubie fitness
Next post Skutki długoletniego palenia