Rozpocznij ćwiczenia na siłowni i oszczędzaj!

Rozpocznij ćwiczenia na siłowni i oszczędzaj!

Czy zdrowy wygląd zawsze musi wiązać się ze sporymi wydatkami? Niekoniecznie, dowiedz się gdzie i jak szukać dobrej i taniej siłowni oraz poznaj specjalne rozwiązania jak karnety na siłownię dla studentów. Zaczynamy!

Siłownia tanio – czy to możliwe

Moda na zgrabne i wyrzeźbione ciało trwa w najlepsze – jeśli także chcesz dołączyć do tej rewolucji, musisz wprowadzić dietę i zapisać się na siłownie. Wtedy pojawiającą się argumenty siłownia? Przecież to straszny wydatek, kupię sobie sprzęt i będę ćwiczył w domu. Kupujesz hantle, kettlebell, ławeczkę, wydajesz kilkaset złotych i po 2-3 miesiącach spada Ci motywacja (niestety tak to wygląda w wielu przypadkach). Tak więc ze swojej oszczędności nic nie masz – wydałeś pieniądze, a w tym czasie nieudało Ci się zdobyć wymarzonej sylwetki. Dlatego też w takim przypadku siłownia będzie idealnym rozwiązaniem. Dlaczego? Ponieważ jeśli kupisz karnet to zyskasz doskonałą motywację do ćwiczeń (inną są współćwiczący). Teraz kolejny argument, pewnie powiesz, że karnet musi być strasznie drogi – dobre wieści, nie musi tak być!


Poszukaj „swojej” siłowni

Postanowiłeś, że spróbujesz ćwiczeń na siłowni – załóżmy, że mieszkasz w Warszawie. Pierwszą czynnością, którą powinieneś zrobić jest research. Włącz laptopa i w przeglądarce wpisz siłownia Warszawa cena, przed Twoimi oczami pojawi się kilkadziesiąt wyników (różne ceny i lokalizacje). Ciekawym rozwiązaniem, z którego możesz skorzystać jest oferta wielu siłowni, czyli tzw. wejście próbne (podczas którego możesz zobaczyć siłownie, wypróbować sprzęt oraz porozmawiać z trenerem personalnym). Jeśli już sprawdzisz miejsca, dopytaj o ceny – w tym przypadku najtaniej wyjdzie karnet (jeśli studiujesz koniecznie zapytaj o karnety na siłownię dla studentów). Czy połączenie słów siłownia tanio ma rację bytu? Oczywiście ceny za miesięczny karnet na siłownię:

1) Jatomi – 126 zł (szczegóły oferty na ich stronie)
2) McFIT – 69 zł (szczegóły oferty na ich stronie)
3) Stepone – 59 zł (szczegóły oferty na ich stronie)

Pamiętaj, że możesz także zapytać swojego pracodawcę o możliwość, jaką jest karta Multisport (dzięki której za kilkadziesiąt złotych miesięcznie możesz skorzystać z oferty różnych ośrodków).

Wiesz jak oszczędzać na siłowni? Poznaj rozwiązania, które pomogą Ci innych aspektach „oszczędnego życia” na Finagoo http://finagoo.pl/.

Previous post Spalacz tłuszczu REDOX extreme, jako wsparcie treningu
Next post Jaki najskuteczniejszy spalacz tłuszczu z brzucha?