OSHEE Vitamin Energy Cola

OSHEE Vitamin Energy Cola

Do linii Vitamin Energy dołączyła OSHEE Vitamin Energy Cola, czyli lekko gazowany napój bez konserwantów, za to bogaty w magnez i witaminy. To rewelacyjna alternatywa zarówno dla osób skarżących się na niedobór tego pierwiastka, jak i dla tych, które uwielbiają smak coli, jednak ograniczają jej picie ze względu na „puste kalorie”.

Zdrowy tryb życia, odpowiednie odżywianie oraz aktywność fizyczna stają się bardzo powszechne. Wraz z trendem coraz rzadziej sięgamy po produkty uważane za szkodliwe, unikamy konserwantów, staramy się jeść i pić to, co przyniesie naszemu organizmowi pożytek. Właśnie dlatego firma OSHEE postanowiła wprowadzić na rynek produkt wyjątkowy – znaną i uwielbianą przez wszystkich colę, jednak bez konserwantów, a wzbogaconą o magnez i witaminy z grupy B.

Vitamin Energy COLA PL

Zawarta w OSHEE Vitamin Energy Cola witamina B6 reguluje ciśnienie krwi, pracę mięśni i serca. Działa także prawidłowo na funkcjonowanie naszego układu nerwowego oraz sprawia, że nasz organizm jest odporniejszy. Ponadto pomaga w schorzeniach neurologicznych, zwalcza depresję, drażliwość oraz bóle głowy. Natomiast witamina B12 uczestniczy w wytwarzaniu czerwonych krwinek, umożliwia syntezę szpiku kostnego, zapewnia dobry nastrój, odgrywa także rolę przy odtwarzaniu kodu genetycznego. Biotyna wpływa na właściwe funkcjonowanie skóry oraz włosów, zapobiega ich siwieniu oraz łysieniu. Cola od OSHEE oferuje również kwas pantotenowy, który posiada zarówno właściwości odmładzające, jak i pobudzające, poprawiając przy tym koncentrację i pamięć.

OSHEE Vitamin Energy Cola to rewelacyjne rozwiązanie dla osób żyjących w biegu, stale potrzebujących energii, ale dbających o swoje zdrowie. Dzięki poręcznej puszce o zawartości 250 ml napój zmieści się do plecaka, bocznej kieszeni etui na laptopa czy małej, damskiej torebki.

Nowa OSHEE Vitamin Energy Cola dostępna jest już w sprzedaży.
Cena za puszkę o pojemności 250 ml od 2,49 PLN.

Previous post Pierwszy. Tajemnica zwycięstwa
Next post Mel B – 15 minutowy trening cardio