Niecodzienny rekord Polski ustanowiony podczas weekendu Reeaktywuj wiosnę!

Podczas weekendu Reeaktywuj wiosnę! został ustanowiony nowy niecodzienny rekord Polski w liczbie jednocześnie ćwiczących osób na sali. Aż 456 osób ćwiczyło jednocześnie w warszawskiej hali „Arena Ursynów”, w tym Anna Kapera – zwyciężczyni IV edycji „You can dance”, uczestnicy Międzynarodowej Konwencji Fitness Reebok University Poland, XIII Festiwalu Fitness, prezenterzy Reebok University Poland oraz przedstawiciele firmy Reebok i organizatorzy weekendu Reeaktywuj wiosnę!

Tuż przed godziną 21.00 wiadomo było, że zeszłoroczny rekord 337 osób ustanowiony podczas XII Festiwalu Fitness został pobity. Tym razem w hali „Arena Ursynów” ćwiczyło aż 456 osób. Poprowadzona przez prezenterów Reebok University Poland lekcja do muzyki z filmu „Grease” była ostatnim punktem sobotniego programu. Po ustanowieniu rekordu wszyscy obecni zostali poczęstowani tortem z okazji 10. urodzin szkoły Reebok University.

Pierwszy dzień Międzynarodowej Konwencji Fitness obfitował w wydarzenia specjalne. Edyta Herbuś wzięła udział w zajęciach „JUKARI Fit to Flex™” w ramach międzynarodowej konwencji. Gwiazda amerykańskiej edycji „Tańca z Gwiazdami” – Edyta Śliwińska poprowadziła zajęcia „Dance”. Z okazji 10. urodzin prezenterzy Reebok University Poland zaprezentowali lekcję specjalną, w trakcie której przebrani w stroje fitness obowiązujące w latach 90-ych przeprowadzili uczestników przez 10 lat historii fitnessu.

Przez całe 11 godzin zajęć na sali panowała pozytywna atmosfera z dużą dawką energii. Uczestnicy konwencji i festiwalu fitness wzięli udział m.in. w zajęciach STEP, DANCE, HI-LOW, ASYMETRIC STYLE DANCE, jak również w bardzo lubionych przez mężczyzn zajęciach wzmacniających i rzeźbiących sylwetkę – BODY COMBAT. W każdych zajęciach na dużej sali udział brało około 200 osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Adidas prezentuje trenera miCoach na platformę Android
Next post Kosmetyki profesjonalne – dlaczego warto ich używać?