Lfa – szkolenie „Trener Personalny”

Lfa – szkolenie „Trener Personalny”

0 0
Read Time:4 Minute, 20 Second

Dzięki temu szkoleniu zdobędziesz uprawnienia do prowadzenia treningów personalnych, wiedzę i umiejętności z zakresu aktywności fizycznej, żywienia i regeneracji organizmu.

PTFBSzczególny nacisk położony jest na podstawy wiedzy: fizjologię, anatomię i biochemię, ze względu na konieczność zrozumienia ważnych procesów zachodzących w organizmie. Uczestnik jest wyposażany w szeroki wachlarz środków i metod treningowych, zgodnie z najnowszymi trendami i osiągnięciami nauki. Istotą szkoleń jest również poznanie psychiki człowieka i mechanizmów wpływających na jego działania oraz tajników umiejętnego oraz zgodnego z etyką zawodową wpływu na zachowania i decyzje klienta.

PROGRAM SZKOLENIA
11 – 12 styczeń, godz. 10.00 – 16.30 (Małgorzata Burdziełowska)
1. Wstęp i omówienie zagadnień organizacyjnych kursu (1 h)
2. Aspekty prawne w zawodzie Trenera Personalnego (1 h)
3. Sprzedaż, promocja usług i rozmowa sprzedażowa (4 h)
4. Psychologia i biochemia – najistotniejsze zagadnienia (6 h)
18 – 19 styczeń, godz. 10.00 – 16.30 (Małgorzata Burdziełowska, Bartosz Bibrowicz)
1. Fizjologia i anatomia – najistotniejsze zagadnienia (2 h)
2. Badanie postawy ciała (2 h)
3. Badanie wzorców ruchowych (2 h)
4. Trening funkcjonalny (4 h)
25 – 26 styczeń, godz. 10.00 – 16.30 (Małgorzata Burdziełowska, Mirosław Habaj)
1. Badanie sprawności fizycznej (1 h)
2. Dobór i implementację treningu (1 h)
3. Zasady i metody treningowe (2 h)
4. Nauka techniki ćwiczeń (3 h)

5. Tabata, HICT, HIIT, WOD, Trening obwodowy i inne formy treningowe(3 h)
1 – 2 styczeń, godz. 10.00 – 16.30 (Małgorzata Burdziełowska, Mirosław Habaj)
1. Kształtowanie zdolności motorycznych (2 h)
2. Trening z oporem własnego ciała (2 h)
3. Trening z oporem trenera/współćwiczącego (2 h)
4. Trening z wykorzystaniem akcesoriów – hantle, sztangi, piłki, tubingi, kettlebells, TRX, bosu i in. (6 h)

8 – 9 luty, godz. 10.00 – 16.30 (Małgorzata Burdziełowska, Mirosław Habaj)
1. Stretching, stretching asekurowany, regeneracja organizmu (3 h)
2. Żywienie (6 h)
3. Suplementacja (2 h)
4. Egzamin (1 h)

SZKOLENIOWCY LIFE FITNESS ACADEMY
MAŁGORZATA BURDZIEŁOWSKA – KOORDYNATOR PROJEKTU
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu o specjalności Rekreacja i Turystyka oraz specjalizacji instruktorskiej Ćwiczenia siłowe i kulturystyka. Ukończyła Studia Podyplomowe w zakresie Trenera II klasy Kulturystyki na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Studia Podyplomowe „Żywność, Żywienie a Zdrowie” w Instytucie Żywienia i Żywności w Warszawie oraz Menedżerskie Studia Podyplomowe Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Przez kilka lat pracowała jako wykładowca, a następnie asystent w Katedrze Teorii i Metodyki Dyscyplin Sportowych (Zakład Ćwiczeń Siłowych i Kulturystyki) na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz prowadziła szkolenia z zakresu treningów siłowych, treningów personalnych i dietetyki, między innymi na kierunku Instruktor Fitness w Policealnej Szkole TEB Edukacja we Wrocławiu oraz Creative Proffesional Fitness. Szkoleniowiec w firmie TESCO, dla której przeprowadza cykl szkoleń dla kadry zarządzającej dotyczących zdrowego stylu życia. Jako szkoleniowiec współpracowała również z firmą Weider oraz Top – Gym. Doświadczenie zawodowe zdobywała również jako dyrektor regionalny w sieci Get – Fit Fitness, manager, instruktor fitness oraz trener personalny we wrocławskich klubach. Obecnie jest prezesem zarządu i managerem Top – Gym Fitness we Wrocławiu. Organizatorka Programów Odchudzających, dzięki którym kilkadziesiąt osób cieszy się świetnym wyglądem i samopoczuciem. Opiekun zespołu trenersko – dietetycznego sportowca Martina Kaczmarskiego. Autorka i współautorka wielu publikacji o tematyce związanej z treningiem i dietą.
BARTOSZ BIBROWICZ – SZKOLENIOWIEC
Fizjoterapeuta, były zawodnik judo i wielokrotny medalista mistrzostw Polski. Pasjonat sportów walki i golfa. Od 2006 r. jako certyfikowany instruktor judo i brazylijskiego jiu jitsu trenuje i dba o przygotowanie motoryczne zawodników MMA. Sportowe pasje łączy z pracą fizjoterapeuty – od 2010 r. jest rehabilitantem oraz wykładowcą akademickim z zakresu medycyny sportowej. Od 2011 r. prowadzi własną firmę – Habitus – zajmuje się prewencją kontuzji u zawodników klasy olimpijskiej oraz mistrzostw w skali europejskiej. W 2013 roku dołączył do sztabu szkoleniowego Polskiej Kadry Narodowej golfistów. Propaguje szeroko rozumianą profilaktykę i pracę nad postawą ciała oraz trening funkcjonalny. Autor kilku publikacji na ten temat. Pierwszy certyfikowany ekspert FMS i SFMA w Polsce. Przeszedł specjalistyczne szkolenia m.in. przeznaczone do pracy z sportowcami z zakresu przygotowania motorycznego i szkolenia fizjoterapeutycznego jednej z najbardziej prestiżowych firm sportowych w Stanach Zjednoczonych (Athletes Performance), które wykorzystuje w swojej pracy.

MIREK HABAJ – SZKOLENIOWIEC
Medalista mistrzostw Polski juniorów w skoku o tyczce, a także 3-krotny mistrz województwa dolnośląskiego w tej konkurencji. Zawodnik 10 boju LA i skoku o tyczce. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, instruktor kulturystyki oraz lekkiej atletyki. Uczestnik Międzynarodowego Szkolenia z Gimnastyki Sportowej w Bratislavie. Trener odnoszących sukcesy zawodników gimnastyki sportowej w AZS – AWF Wrocław, m.in. Olgi Borysławskiej, wielokrotnej medalistki mistrz Polski. Trener sportowca Martina Kaczmarskiego, trzeciego zawodnika na świecie w jego kategorii wiekowej w rajdach Cross Country. Trener personalny i instruktor ćwiczeń siłowych z wieloletnim doświadczeniem, obecnie w Top – Gym Fitness. Uczestnik wielu szkoleń i konwencji z zakresu treningu, żywienia oraz suplementacji. Propagator zdrowego stylu życia, pracy nad postawą ciała, treningu funkcjonalnego i kalisteniki.

Termin: weekendy od 11.01.2014 do 09.01.2013
Koszt szkolenia:
1900 PLN (dla Uczestników, którzy dokonają wpłaty do 15.12.13)
2300 PLN (dla Uczestników, którzy dokonają wpłaty do 10.01.14)
Miejsce szkolenia: Wrocławski Park Wodny S.A., ul. Borowska 99, 50-558 Wrocław
Szczegółowych informacji udzieli:
Małgorzata Burdziełowska
tel. 508193788
LFA sp. z o.o.
ul. Buforowa 125 Iwiny
52-131 Wrocław
Wypełnione formularze proszę wysyłać na adres biuro@lfa.pl
Wpłatę należy dokonać na rachunek bankowy 28 2490 0005 0000 4520 2284 6895
W tytule należy wpisać: Opłata za szkolenie.

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post #mygirls na stokach narciarskich – kolekcja adidas Women na zimowy trening!
Next post Czym jest i jak działa kreatyna?