Konkurs adidas – „all in for the unexpected”

Konkurs adidas – „all in for the unexpected”

0 0
Read Time:1 Minute, 23 Second

Podejmij wyzwanie i rywalizuj o zaskakujący weekend (7- 9 września) w Zakopanem ze światowej klasy sportowcami adidas. Napisz, które z wielkich osiągnięć ambasadorów adidas jest dla Ciebie szczególnie inspirujące i w kreatywny sposób uzasadnij swój wybór. Zwycięzcę wraz z osobą towarzyszącą zapraszamy do stolicy polskich Tatr, gdzie wraz z najlepszymi sportowcami teamu adidas spędzi wyjątkowy weekend.

W outdoorowym teamie adidas będą najlepsi reprezentanci sportów ekstremalnych, takich jak: wspinaczka, kajakarstwo, paralotniarstwo, slackline i highline. Być może to Ty będziesz miał okazję związać się liną z jednym z naszych wspinaczkowych ambasadorów adidas, ułożyć razem z jednym z najlepszych polskich wspinaczy – Adamem Pustelnikiem trudny problem boulderowy dla austriackiej specjalistki w tej dziedzinie †Barbary Zangerl lub spróbujesz swoich sił przechodząc slacka bądź nawet highline nad Krupówkami z czołowym zawodnikiem w tej dziedzinie -€“ Lukasem Irmlerem. A może wspólnie wymyślimy jeszcze bardziej zaskakującą aktywność dla Ciebie oraz teamu adidas.

Gwarantujemy jednocześnie świetną zabawę podczas jednego z najlepszych górskich festiwali w Polsce – 8. Spotkania z Filmem Górskim, którego partnerem został adidas. Dodatkowymi nagrodami w konkursie jest sprzęt sportowy z kolekcji adidas Terrex: lekka kurtka z membraną Gore-Tex (Terrex IceFeather Jacket) oraz czapka na jesienne outdoorowe aktywności.

Kurtka Terrex IceFeather Jacket

W pełni wyposażona i idealnie przystosowana do zimowych sportów górskich kurtka. Niezwykle wytrzymała i oddychająca membrana GORE-TEX® Pro Shell zapewnia pełną ochronę nawet w najcięższych warunkach pogodowych, a technologia FORMOTION™ umożliwia maksymalną swobodę ruchów.

Cena: 2 099 zł

Czekamy na Twoją propozycję do 20 sierpnia. Zgłoszenie wyślij na adres e-mail: konkurs@goryonline.com z dopiskiem w tytule: all in for the unexpected.

Powodzenia i do zobaczenia w Zakopanem!

Więcej informacji i regulamin konkursu znajdziesz na www.goryonline.com.

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Indoor cycling – boskie ciało w ekspresowym tempie
Next post Korzyści płynące z ćwiczeń z obciążeniem