Kolorowa linia Core Crush zyskała nowy i mocniejszy design!

Kolorowa linia Core Crush zyskała nowy i mocniejszy design!

0 0
Read Time:1 Minute, 7 Second

Core Crush to jedna najbardziej rozpoznawalnych linii zegarków firmy Suunto, dzięki żywej i mocnej gamie kolorystycznej. Teraz są one jeszcze bardziej wytrzymałe. Wkrótce do linii Suunto Core Crush dołączą cztery nowe wersje kolorystyczne — white, gray, coral i lime.

Suunto_Core-Crush

Każdy z nich będzie wyposażony w nowe, powlekane stalowe obramowanie, dzięki któremu można się cieszyć zegarkiem o zwiększonej wytrzymałości i eleganckim wyglądzie. Mocne i intensywne kolory pasków modeli Suunto Core Coral Crush i Core Lime Crush wyznaczają śmiały trend na rynku, a oznaczenia w kolorach koralu oraz limonki widoczne na obramowaniu modeli Suunto Core White Crush i Core Gray Crush uzupełniają subtelniejsze, skromniejsze paski tych zegarków.

Zegarki Suunto Core Crush wygodnie dopasowują się do nadgarstka, a wytrzymałe zaczepy aluminiowe sprawiają, że ten model przetrwa każdą przygodę. Użytkownicy mogą wybrać pomiędzy ciemnym wyświetlaczem w wersjach kolorystycznych Coral i Lime lub jasnym wyświetlaczem w modelach White i Gray.

Wielokrotnie nagradzana Suunto Core wyposażona jest we wszystkie niezbędne funkcje podczas aktywności na świeżym powietrzu. Barometr dostarczy Ci aktualnych informacji na temat pogody, wysokościomierz pomoże zorientować się, ile jeszcze pozostało do szczytu, a dzięki kompasowi szybko zorientujesz się w terenie. Zegarki Suunto Core Crush wyposażone są również w głębokościomierz przydatny podczas nurkowania z rurką.

Ewa Pulkkinen, Menedżer Produktu firmy Suunto: „Bawiąc się kolorami, stworzyliśmy nową linię świeżych i modnych zegarków, które stanowią fantastyczny dodatek do rodziny klasycznych produktów Core”.

Źródło: Suunto

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Mistrzostwa Polski w Street Workout
Next post BenQ SP2 – Kamera sportowa dla aktywnych