Biegaj ze Staszewskimi cz.8 – ciąg dalszy długiego wybiegania

Biegaj ze Staszewskimi cz.8 – ciąg dalszy długiego wybiegania

0 0
Read Time:1 Minute, 1 Second

Długie wybieganie to zagadnienie szerokie, dlatego Wojtek Staszewski postanowił poświęcić temu tematowi dwa odcinki cyklu filmów treningowych. Druga część podpowiada między innymi jak poradzić sobie z monotonią długich biegów oraz jakie biegowe gadżety mogą być przydatne podczas takiego treningu.

Długie wybieganie to pokonanie nie tylko wielu kilometrów, ale także walka z monotonią. Wojtek Staszewski podpowiada w jaki sposób długi bieg można urozmaicić oraz na jakim rodzaju nawierzchni najlepiej prowadzić taki trening.Z filmu dowiemy się również w jaki sposób można łatwo i skutecznie wzmocnić staw skokowy oraz jak w pewny sposób zasznurować buty.

Kancelaria Sportowa Staszewscy to firma rodzinna Wojtka i Kingi. Kancelaria organizuje obozy biegowe oraz prowadzi treningi dla biegaczy amatorów. Wojtek Staszewski jest trenerem lekkoatletyki, zawodowo pracuje jako reporter „Gazety Wyborczej, publikuje także w miesięczniku „Bieganie”. Biega od 1996 r., ukończył 45 maratonów, najlepszy z wynikiem 2:49:51.

Swoje doświadczenia – jak łączyć treningi sportowe z codziennym życiem rodzinnym i zawodowym – opisuje na blogu http://www.staszewskibiega.blox.pl Kinga Staszewska jest dyplomowaną instruktorką rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness oraz instruktorką narciarstwa zjazdowego. Prowadzi zajęcia wzmacniające (TBC, ABT) rozciągające, dance, step, body and mind, pilates. Swoje umiejętności instruktorskie wykorzystuje w pracy z grupami biegaczy ucząc właściwego i efektywnego wzmacniania oraz rozciągania.

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Biegaj ze Staszewskimi cz.7 – długie wybieganie
Next post Biegaj ze Staszewskimi cz.9 – Siła biegowa