Rekrutacja Master Instruktora Keiser M3 Foundations

Rekrutacja Master Instruktora Keiser M3 Foundations

0 0
Read Time:42 Second

Keiser renomowany amerykański producent sprzętu sportowego odnoszący sukcesy na międzynarodowym rynku sportowym. Od lat obecny na rynku amerykańskim wypracował coroczną sprzedaż 40 000 rowerów M na świecie. Obecnie prowadzi intensywną ekspansję w Europie, jest liderem rynku np. w Hiszpanii.

Keiser skupia wokół siebie wielu cenionych na całym świecie specjalistów w zakresie indoor cycling, instruktorów, trenerów i zawodników. To właśnie z ich pomocą powstał nowy program kolarstwa halowego M3 Foundations autorstwa Paco González’a, jednego z Międzynarodowych Master Instruktorów Keiser.

Rowery M3 i M3 Plus stworzone od podstaw, zasadniczo różnią się od innych rowerów systemem oporowania, konstrukcją oraz parametrami uzyskiwanymi z wyświetlacza, dzięki czemu trening z nimi staje się efektywniejszy. M3 Foundations jest programem obejmującym trening z parametrami, za pomocą których łatwo go monitorować, dający dodatkowe możliwości zarówno ćwiczącym, jak i instruktorom.

więcej: www.infinitysport.pl/rekrutacja-instruktora-keiser-m3-foundations/

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Arnika na bóle mięśni i opuchliznę
Next post Buty adidas Supernova wiosna/lato 2012