Odchudzona bieżnia

Odchudzona bieżnia

Bieżnie to bardzo wygodny sposób na zapewnienie sobie codziennego treningu biegowego niezależnie od tego, ile na dworze jest deszczu, gradu, porywistego wiatru lub palącego słońca. Słowem – dzięki bieżniom możemy kontynuować swój trening (albo hobby, bo niektórzy bieganie po prostu lubią) i jest to ich ogromna zaleta. Mają jednak także pewną wadę – z reguły są również duże, ciężkie i ze względu na swoje rozmiary nie nadają się do każdego domu.

Odpowiedzią na ten problem jest bieżnia slim od uznanej i bardzo innowacyjnej firmy Sky Walk. Bieżnie tego typu charakteryzują się kompaktowością, czyli bardzo ergonomicznym kształtem uzyskanym dzięki miniaturyzacji tworzących ją komponentów. Sky Walk to ogólnoświatowy specjalista od sprzętu do domowych ćwiczeń i stworzył elegancką, kompletnie zdigitalizowaną (co oznacza oczywiście ścisłą współpracę na przykład ze smartfonami) bieżnię na tyle kompaktową, że może pomieścić się nawet w bardzo małych małe apartamentach czy też niewielkich siłowniach lub domach. Bieżnia slim spełnia codzienne potrzeby treningowe, a następnie daje się łatwo schować pod łóżkiem lub szafą, gdzie jest niewidoczna i nie przeszkadza zagracając cenną przestrzeń życiową.

Nowość na rynku

Bieżnia slim została wprowadzona na rynek w zeszłym roku i bardzo szybko wspięła się na szczyty sprzedaży. Nic dziwnego, bowiem bieżnia ta wydaje się być naturalnym krokiem w ewolucji sprzętu tego typu. Sky Walk opracowało i zaprojektowało bieżnię tak, aby łatwo było ją przenosić, chować i przechowywać. Jest więc bardzo cienka w swojej konstrukcji. Kolejnym typowym dla niej elementem jest wąski wyświetlacz na górze, który charakteryzuje się szeregiem funkcji oraz możliwości.

Typowa bieżnia wydaje się być ciężkim połączeniem masywnej podstawy do biegania z ramą z podłokietnikami i dużym wyświetlaczem cyfrowym. Nawet składane bieżnie mogą być stosunkowo duże, ciężkie i trudne w obsłudze, co sprawia, że są dość nieporęczne w wielu pomieszczeniach i domach. Bieżnia slim to koniec podobnych problemów.

Wraz z modelem slim, Sky Walk całkowicie przekształcił bieżnię w coś eleganckiego, lekkiego i łatwego w obsłudze. Wykorzystując cienką, ukierunkowaną na ergonomiczny design formę nowoczesnych telefonów komórkowych, niejako skompresował bieżnię do jej najładniejszej i najbardziej podstawowej formy: cienkiej, stylowej podstawy z wbudowanym cyfrowym wyświetlaczem – bez górnej ramy, dużego komputera lub zbędnych podłokietników. Dzięki temu nowa bieżnia jest nie tylko bardzo funkcjonalna, ale również ma nowoczesny wygląd.

Previous post Pielęgnacja cery naczynkowej, czyli jak pozbyć się pajączków na twarzy
Next post Najlepsze ubranie na pieszą wędrówkę zimą – na co zwrócić uwagę?