Biegaj ze Staszewskimi cz.6 – siła dynamiczna

Biegaj ze Staszewskimi cz.6 – siła dynamiczna

0 0
Read Time:1 Minute, 2 Second

Większość biegaczy nie lubi ćwiczeń na siłowni, jednak rzetelny trening biegowy wymaga rozwijania również siły dynamicznej. Wojtek Staszewski podpowiada w jaki sposób można wzmocnić mięśnie na świeżym powietrzu!   Piłkę lekarską większość z nas ostatni raz miała w rękach podczas lekcji wychowania fizycznego w szkole podstawowej. Warto jednak powrócić do ćwiczeń z piłką lekarską! Wojtek i Kinga Staszewscy prezentują ćwiczenia poprawiające siłę dynamiczną, niezbędna dla podniesienia wyników biegowych. Piłka lekarska może dostarczyć dużo zabawy, zobaczcie sami!

Kancelaria Sportowa Staszewscy to firma rodzinna Wojtka i Kingi. Kancelaria organizuje obozy biegowe oraz prowadzi treningi dla biegaczy amatorów.   Wojtek Staszewski jest trenerem lekkoatletyki, zawodowo pracuje jako reporter „Gazety Wyborczej, publikuje także w miesięczniku „Bieganie”. Biega od 1996 r., ukończył 45 maratonów, najlepszy z wynikiem 2:49:51.

Swoje doświadczenia – jak łączyć treningi sportowe z codziennym życiem rodzinnymi zawodowym – opisuje na blogu http://www.staszewskibiega.blox.pl   Kinga Staszewska jest dyplomowaną instruktorką rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness oraz instruktorką narciarstwa zjazdowego. Prowadzi zajęcia wzmacniające (TBC, ABT) rozciągające, dance, step, body and mind, pilates. Swoje umiejętności instruktorskie wykorzystuje w pracy z grupami biegaczy ucząc właściwego i efektywnego wzmacniania oraz rozciągania.

Kolejne odcinki w każdy wtorek na YouTube.com: http://www.youtube.com/user/BiegajZeStaszewskimi oraz na facebook.com:   http://www.facebook.com/adidasRunningPolska

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Biegaj ze Staszewskimi cz.5 – technika biegu
Next post Biegaj ze Staszewskimi cz.7 – długie wybieganie