Reebok ZPump Fusion – Pump to Fit

Reebok ZPump Fusion – Pump to Fit

Mieliśmy przyjemność skorzystać z zaproszenia na galę marki Reebok, która odbyła się w Warszawie. Podczas eventu przedstawiono nowe obuwie do biegania i fitness marki Reebok. Jeśli chcecie dowiedzieć się odrobinę więcej o produkcie zapraszamy do lektury.

Jak usłyszeliśmy podczas eventu, nowy but został wyposażony w znaną od dawna technologię marki Reebok. But jest uniwersalny, jak to zostało zaprezentowane jest on do wszystkiego. Do biegania na dystansie do 10km, do ćwiczeń ruchowych, fitness’u czy crossfit’u. Czyli jest nowym butem skierowanym do wszystkich poszukujących obuwia klasy „entry”, pierwszego uniwersalnego.

Oto oficjalny film przedstawiający technologię ZPump:

 

 

Niestety nie otrzymaliśmy obuwia do testów w naszej redakcji, więc nie możemy potwierdzić bądź zaprzeczyć ich walorów użytkowych. Jednocześnie but sam w sobie wygląda bardzo przyzwoicie a kolorystyka się nam podoba. Może to być ciekawy produkt, dla wszystkich szukających czegoś nowego na początku drogi z obuwiem sportowym.

Reklama ZPump Fusion mająca nas zachęcić do zakupu:

 

Więcej o obiuwiu na stronie producenta: http://www.reebok.pl/reebok-zpump-fusion/M47888.html

Uwaga: Redakcja Fit-Pro.pl nie testowała wskazanego obuwia. Jednocześnie nie możemy wypowiedzieć się odnośnie walorów produktu oraz zgodności z informacjami zawartymi w filmach promocyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Jak odpowiednio dobrać strój do ćwiczeń?
Next post Trenuj z mistrzem – obóz biegowo-jogowy w Puszczy Niepołomickiej