Omni-Heat Electric

Omni-Heat Electric

Omni-Heat™ Electric  to rewolucja w odzieży zimowej, efekt połączenia zaawansowanej technologii odzieżowej i najnowszych rozwiązań współczesnej elektroniki. Najnowsza kolekcja zapewnia komfortowe ciepło, niezależnie od indywidualnych potrzeb oraz warunków atmosferycznych.   Kurtka Electro Amp™ jest uszyta z  elastycznego materiału, z zastosowaniem termoizolacyjnej warstwy Omni-Heat™ i podszewki Omni-Heat™ Thermal Reflective, która odbija ciepło w stronę ciała, działając jak koc termiczny. Miła w dotyku tkanina oraz inspirująca kolorystyka jest ważnym elementem stylu, który zwraca uwagę na estetykę.

Najistotniejszym jednak argumentem wyboru tej niezwykłej kurtki jest zastosowanie zaawansowanego, wewnętrznego systemu grzewczego, opartego na włóknach węglowych, zasilanego najnowszej generacji bateriiamilitowo-jonowymi, umieszczonymi  w specjalnych, wewnętrznych kieszeniach kurtki.  Po naciśnięciu guzika umieszczonego przy suwaku kurtki, jej wnętrze błyskawicznie nagrzewa się i pozwala utrzymać ciepło w najbardziej nieprzyjaznych warunkach, nawet przez 5 godzin.

Guzik jest wyposażony w diodę, sygnalizujacą aktywnośc systemu, a także jeden z trzech poziomów ogrzewania. Baterie systemu  mogą być ładowane poprzez łącze USB, a także  – w przypadku takiej potrzeby – mogą również stanowić źródło zasilania dla telefonu komórkowego, mp3 itp.

Cena detaliczna kurtki  – 2,799.00 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Fabacum – neutralizuje tuczące działanie skrobi
Next post Przejażdżka życia z HTC DETOUR