Maść, żel czy plastry na blizny – która metoda najlepsza?

Maść, żel czy plastry na blizny – która metoda najlepsza?

0 0
Read Time:1 Minute, 38 Second

Wiele kobiet przekonało się, że popularne maści cebulowe nie dają zadowalających efektów w pielęgnacji blizny. W przeciwieństwie do nich silikonowe plastry Sutricon wyróżniają się skutecznością potwierdzoną badaniami klinicznymi oraz komfortem użycia.

Plastry na blizny Sutricon to nowoczesny sposób leczenia blizn – przyśpieszają gojenie i zapobiegają powstawaniu nieprawidłowych blizn. W porównaniu z tą nową metodą dotychczas stosowane preparaty np. maści cebulowe oraz żele silikonowe wypadają o wiele gorzej.

Rekomendowane przez ekspertów
Wyciąg z cebuli jest substancją czynną w popularnych preparatach na blizny. Jednak efekt ich działania na gojącą się bliznę nie został potwierdzony w klinicznych badaniach. Nazywając sprawę po imieniu – to przestarzałe metody. Nowa generacja produktów na blizny – silikonowe plastry Sutricon jako jedyne są rekomendowane przez Międzynarodowy Zespół Ekspertów. Ich skuteczność została potwierdzona w wielu badaniach klinicznych.

– „Nowoczesna struktura plastra zapewnia równomierne wnikanie substancji czynnej w bliznę, ogranicza parowanie wody z naskórka, zapewnia dobrą przepuszczalność tlenu. Dzięki temu gojąca się blizna jest elastyczna, nie boli i nie swędzi, a skóra, na której przyklejony jest plaster, naturalnie oddycha.” – mówi Agata Chodakowska, Product Manager.

Nie trzeba wcierać – wystarczy nakleić plaster
Komfort użycia to kolejna zaleta silikonowych plastrów na blizny. Nie trzeba ich często wymieniać – jeden plaster może pozostać na skórze przez 24 godziny do 5 dni. Należy go zdjąć jedynie na czas mycia. Tym samym pozbawiamy się częstego wcierania maści, bądź żelu jak ma to miejsce w przypadku stosowania innych preparatów.

***

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. Jej działania skierowane są do dzieci i ich rodziców oraz do kobiet w ciąży. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią – PregnaPLUS i Pregna 250 DHA, suplement diety skutecznie wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych – Femisept URO oraz probiotyk nowej generacji – Trivagin. Nowością w ofercie są plastry na blizny SUTRICON.

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Nike prezentuje system Dynamic Fit i nowe Nike Lunar Eclipse+ 2
Next post Jak zacząć suplementację?