Zegarki dla sportowców – te znane i mniej znane marki

Zegarki dla sportowców – te znane i mniej znane marki

0 0
Read Time:1 Minute, 38 Second

Zegarki przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie poza odmierzaniem czasu muszą być wyposażone w różnego rodzaju funkcje i dodatki. Oto kilka firm, które w swojej ofercie mają doskonałe zegarki sportowe.

Casio

Najbardziej znanymi zegarkami sportowymi może pochwalić się firma Casio. Marka ta ma sporo zalet. Przede wszystkim większość modeli wypuszczanych na rynek charakteryzuje się dużą wodoszczelnością i wodoodpornością. Niektóre modele przygotowane są specjalnie dla pływaków i nurków. Ponadto w zegarkach Casio spotykamy takie funkcje jak timer, stoper, wieczny kalendarz czy czas światowy. Okresowo pojawiają się także modele specjalne np. przeznaczone dla sportowców uprawiających sporty zimowe.

2

Dzięki nowoczesnym technologiom wiele czasomierzy tej marki posiada zasilanie solarne, które wspomaga tradycyjną bateryjkę. Jeśli chodzi o Casio warto przyjrzeć się zwłaszcza seriom Baby-G i G-Shock.

Seiko

Seiko to marka japońskich zegarków. Często kojarzona jest właśnie z zegarkami sportowymi, aczkolwiek warto wiedzieć, że w swojej kolekcji marka ta posiada wiele zegarków o eleganckim designie. Modele sportowe tej marki wyposażone są w dodatkowe funkcje takie jak np. stoper, posiadają też wyższą niż standardowa wodoszczelność.

3

Zegarki Seiko, nawet w wersji sportowej, charakteryzują się elegancją i doskonałą jakością, przykładem jest choćby seria Divers.

Invicta

To kolejna marka, która posiada wśród swoich zegarków całkiem sporo modeli sportowych. Charakteryzują się, podobnie jak modele sportowe innych marek, wysoką wodoszczelnością oraz dodatkowymi funkcjami. Można tu znaleźć tarcze ze stoperem, tachometr czy wieczny kalendarz. Zegarki Invicta można kupić np. w sklepie internetowym czaszegarkow.pl, polecamy zwłaszcza serie:

● Pro Diver

● Diver

● Russian Diver

4

Większość firm produkujących zegarki posiada wśród produkowanych modeli także te sportowe. Bywa, że tak jak np. firma Casio specjalizują się w tej grupie produktów. Są też firmy, których zegarki sportowe podbijają świat, choć sami producenci nie są znani z tego typu modeli. Jedną z nich jest np. firma Omega. Jest to znana szwajcarska firma zegarmistrzowska, w której powstają zegarki z najwyższej półki. Jedną z ciekawszych serii jest Rio, która powstała specjalnie na ostatnią olimpiadę. Ten model to połączenie dwóch, niemal wykluczających się rodzajów zegarków – sportowych i kolekcjonerskich.

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Masa i redukcja
Next post Na co musisz zwrócić uwagę, kupując buty sportowe?