W 2017 roku uwolnij Swój potencjał z REEBOK CROSSFIT ® NANO 7

W 2017 roku uwolnij Swój potencjał z REEBOK CROSSFIT ® NANO 7

0 0
Read Time:3 Minute, 14 Second

Reebok wprowadził na rynek nowe buty treningowe z serii Reebok CrossFit Nano 7 i tym samym potwierdza wiodącą pozycję wśród marek obuwniczych, kierujących ofertę do środowiska CrossFitu. Nowy but treningowy linii Nano precyzyjnie współgra z sylwetką sportowca i doskonale dopasowuje się do jego ruchów.

Nano 7 umożliwiają poprawę zwinności i zwrotności podczas treningu, a zastosowana w nich technologia NANOWEAVE sprawia, że są to jak dotąd najwygodniejsze, najbardziej wytrzymałe i najlepiej przepuszczające powietrze Nano.

Dodatkowo udoskonalony nosek buta zapewnia jeszcze większą moc, lepsze dopasowanie i stabilność. Wzmocnienie pięty zaś gwarantuje pewne wyczucie podłoża oraz bezpieczeństwo każdego ruchu podczas treningu. A wkładka Ortholite daje poczucie amortyzacji podczas najcięższych treningów.

Po raz pierwszy w historii serii Nano, premierowe obuwie będzie dostępne dla wszystkich fanów fitnessu już w styczniu. Oznacza to, że będą oni mogli cieszyć się wysmakowanym wzornictwem butów oraz jego dynamiką i dopasowaniem podczas Reebok CrossFit Games Open 2017. Co więcej, dzięki Nano 7 każdy miłośnik fitnessu będzie mógł cieszyć się każdą nanosekundą treningu w 2017.

Reebok zawsze stara się dostarczać najlepsze produkty dla środowisk CrossFitu i fitnessu. Nieustająco rozwijamy i udoskonalamy tę najbardziej wszechstronną, treningową serię jaką jest Nano. Naszym celem jest także umożliwienie sportowcom poruszania się w jak najbardziej naturalny i płynny sposób.” – przyznaje Eliza Godzimirska, Brand Activation Manager Reebok Poland.

Podobnie jak w poprzednich edycjach Nano, także tym razem Reebok postawił na odświeżenie i unowocześnienie linii. Obok technologii NANOWEAVE model Nano 7 cechują także:

  • Wyrafinowane, anatomiczne dopasowanie – wzmocniona podstawa stopy gwarantuje moc, stabilność i dynamikę ruchu,
  • Udoskonalona warstwa RopePro – zapewnia jeszcze większą trwałość i ochronę buta, a wykorzystanie nowoczesnego, gumowego tworzywa pozwala na utrzymanie wysokiej przyczepności i wytrzymałości podeszwy środkowej,
  • Amortyzacja i pochłanianie wstrząsów dzięki wkładce Ortholite – umożliwia większą płynność ruchów podczas treningu.

Chcemy ugruntować pozycję Reebok jako topowej marki produkującej odzież i obuwie dla środowiska CrossFitu. Umacniamy nasze więzi ze sportowcami i dostarczamy im produkty, które są kluczowe dla każdego treningu” – dodaje Eliza Godzimirska.

Reebok CrossFit Nano 7 będą dostępne na Reebok.pl od 5 stycznia 2017 roku.

Więcej o Reebok

Reebok International Ltd., z siedzibą w Canton w stanie Massachusetts, to czołowy światowy projektant, producent i dystrybutor obuwia, odzieży i sprzętu sportowego fitness. Ta globalna marka jest pionierem na rynku sportowym i posiada bogatą historię w bieganiu, treningach i fitnessie. Reebok, poprzez rozwijanie produktów, technologii oraz programów treningowych, pomaga konsumentom wykorzystać ich sportowy potencjał oraz prowadzić zdrowy tryb życia. Marka jest ze swoimi konsumentami gdziekolwiek są i w jakikolwiek sposób dbają o formę – bez względu na to, czy trenują bieganie, taniec, jogę czy aerobik. Reebok Classic wykorzystuje natomiast dziedzictwo biznesowe marki i reprezentuje ją na rynku łączącym tematykę sportowo-lifestyle’ową. Jako przedsiębiorstwo zależne od Grupy Adidas, firma działa w ramach różnych oddziałów pod markami Reebok, Reebok-CCM Hockey oraz Sports LicensedDivision. Reebok posiada również ekskluzywną kolekcję dedykowaną CrossFit i Reebok CrossFit Games oraz jest sponsorem tytularnym Reebok Spartan Race. Zapewnia również sportowe ubrania na potrzeby treningów LesMills.

O CrossFit 

CrossFit Inc. to międzynarodowy lider w dziedzinie funkcjonalnego fitnessu – tworzy i dostarcza program treningu siłowego i kondycyjnego CrossFit. Założona przez Grega Glassmana, zbudowana na zróżnicowanych fundamentach, opartych na wysokiej intensywności ćwiczeń, edukacji oraz zdrowej rywalizacji, marka CrossFit wspiera program treningu siłowego oraz kondycyjnego i równocześnie umacnia zgromadzoną społeczność w poczuciu przyjaźni i lojalności w ponad 13 000 placówkach na całym świecie. Crossfit Inc. to akredytowany, wiodący ośrodek, skierowany do profesjonalistów na całym świecie. Dodatkowo oferuje wachlarz certyfikowanych zajęć uzupełniających podstawowy program.

CrossFit Inc. wydaje swój magazyn. Działa także Fundacja CrossFit Kids, która promuje zdrowie, sprawność fizyczną i poznawczą wśród młodych osób. Coroczny konkurs Fittest on Earth przyciąga elity sportowców, którzy walczą o tytuł „najsilniejszych na ziemi”.

Więcej informacji na crossfit.com, games.crossfit.com, facebook.com/CrossFit lub youtube.com/CrossFitHQ.

CrossFit, The Sport of Fitness i Fittest on Earth są zarejestrowane znakami towarowymi lub znakami towarowymi marki CrossFit, Inc. w USA i/lub w innych krajach.

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Sprzęt sportowy od Porsche
Next post Jak przygotować się do wypraw i prac alpinistycznych?