/Targi Big Game już wkrótce we Wrocławiu!

Targi Big Game już wkrótce we Wrocławiu!

To pierwsza edycja targów Big Game Expo, mimo to trudno obok tych targów przejść obojętnie. Organizatorzy eventu opisują go mianem „targów pełnych adrenaliny”. Wnioskując z zaplanowanych atrakcji nie są to słowa na wyrost!

Pierwsza edycja targów Big Game odbędzie się 8-9 października przy torze wyścigowym Rakietowa we Wrocławiu. Lokalizacja jest ciekawa, ponieważ widzowie będą mogli w trakcie trwania targów Big Game skorzystać z przejażdżki samochodem po specjalnie przystosowanym do wyścigów torze. Organizatorzy planując targi dedykowane mężczyznom skupiają się, aby na targach nie zabrakło dużej dawki emocji, w związku z czym zaplanowali następujące atrakcje: pokazy nowoczesnych technologii, militaria i myślistwo, motoryzacja, nowoczesne samochody. Uczestnicy targów zobaczą także pokazy fitness oraz sztuk walki. Nie zabraknie także atrakcji dla intelektualistów i inżynierów takich jak pokazy inteligentnego budownictwa, czy nowoczesnych narzędzi.

big-game-expo-baner-2-696x583

Autorzy targów chcą pokazać występy kaskaderskie  oraz pirotechniczne. Uczestników czekają również spotkania z żołnierzami sił specjalnych oraz prezesami polskich przedsiębiorstw. W trakcie Big Game odbędą się  wykłady prowadzone przez osoby związane z różnymi dziedzinami biznesu: trenerami fitness, coachami oraz przedsiębiorcami – autorzy eventu więc dbają o intelektualne aktywności dla widzów, co oczywiście nie wyklucza szampańskiej zabawy.

Oprócz powyższych aktywności twórcy Big Game Expo planują strzelanie z broni laserowej i zaprojektowanie „strefy destrukcji”, czyli zbudowanej z okazji eventu otwartej przestrzeni, w której każdy będzie mógł bez wyrzutów sumienia zdemolować stare auto! Jeśli więc czujesz potrzebę doświadczenia tego wszystkiego widzimy się  8 i 9 października na targach Big Game!

Zapraszamy na imprezę: http://big-game.pl