Biegaj ze Staszewskimi cz.1 – rozgrzewka

Marka adidas oraz Kancelaria Sportowa Staszewskich zapraszają do wspólnego trenowania! Zastanawiasz się nad rozpoczęciem biegania, a może chcesz trenować efektywniej? Szukasz podpowiedzi trenera lub jeszcze nie wiesz co to jest adidas Footscan® oraz czym różni się skip A od skipu B i C? Marka adidas oraz Kancelaria Sportowa Staszewscy zapraszają do obejrzenia cyklu filmów instruktażowych „Biegaj ze Staszewskimi”.

W każdym odcinku cyklu profesjonalni instruktorzy prezentują ćwiczenia biegowe, które pomogą w znaczący sposób poprawić efektywność treningów.       Pierwszy odcinek omawia jeden z najważniejszych elementów bezpiecznej rozgrzewki biegowej. Wojtek i Kinga Staszewscy wyjaśniają dlaczego warto się dobrze rozgrzać oraz pokazują jakie ćwiczenia są najlepsze dla biegaczy.   W kolejnych odcinkach zostaną omówione zagadnienia takie jak: siła biegowa, podbiegi, skipy A, B i C, do czego przyda się biegaczom piłka lekarska, a eksperci marki adidas opowiedzą m.in. o badaniu biomechaniki stopy adidas Footscan® oraz jak trenować z adidas miCoach.

Kancelaria Sportowa Staszewscy to firma rodzinna Wojtka i Kingi. Kancelaria organizuje obozy biegowe oraz prowadzi treningi dla biegaczy amatorów.   Wojtek Staszewski jest trenerem lekkoatletyki, zawodowo pracuje jako reporter „Gazety Wyborczej, publikuje także w miesięczniku „Bieganie”. Biega od 1996 r., ukończył 45 maratonów, najlepszy z wynikiem 2:49:51.  Swoje doświadczenia – jak łączyć treningi sportowe z codziennym życiem rodzinnym i zawodowym – opisuje na blogu http://www.staszewskibiega.blox.pl   Kinga Staszewska jest dyplomowaną instruktorką rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness oraz instruktorką narciarstwa zjazdowego. Prowadzi zajęcia wzmacniające (TBC, ABT) rozciągające, dance, step, body and mind, pilates. Swoje umiejętności instruktorskie wykorzystuje w pracy z grupami biegaczy ucząc właściwego i efektywnego wzmacniania oraz rozciągania.

Kolejne odcinki już wkrótce…

Dołącz do naszej grupy, porozmawiaj o fitnessie, poznaj znajomych, ćwicz z nami: Fitness & Bieganie