Albert Kośmider

Albert Kośmider

0 0
Read Time:39 Second

Nazywam się Albert Kośmider a zdrowy tryb życia to moja pasja. Od 12 lat interesuję się sportem (szczególnie fitness i sporty siłowe) a także dietetyką, fizjoterapią oraz medycyną. Pochłonąłem dużą ilość specjalistycznej wiedzy, po to by robić to co lubię. Jestem teoretykiem oraz praktykiem.

Albert KośmiderDodatkowo w porównaniu do innych osób, moja praca poparta jest szerokim doświadczeniem z klientami. Posiadam uprawnienia, jako: Instruktor Fitness – Sporty Siłowe. Mam certyfikat z podstaw fizjoterapii oraz jestem Trenerem Personalnym. Pracownik kilku klubów w Warszawie. Obecnie czynnie uprawiam kulturystykę. Jednak kocham też długie wycieczki rowerowe, biegi czy koszykówkę. Również nie są mi obce sztuki walk – miałem mały epizod z karate Jissen oraz Muay Thai.

Kontakt ze mną:
Email: albert.kosmider@gmail.com
Gadu-gadu: 38885823
Strona internetowa: albertkosmider.blogspot.com
Fan Page Facebook: www.facebook.com/AlbertKosmiderTrenerPersonalny

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post Ciążowe dolegliwości
Next post Program treningowy dla zapracowanych